Черненко Антон Григорович
Народився 11 вересня 1929 року в селі Срібне Покровського (Красноармійського) району Донецької області в селянській сім’ї. Любов до землі, до нелегкої хліборобської праці визначила долю Антона Григоровича.Шістнадцятирічним почав трудову діяльність слюсарем вагонного депо Донецької залізниці. У 1947 році повернувся у рідне село, де працював у колгоспі імені Горького, звідки в 1950 році був призваний до лав Радянської Армії.
Після увільнення в запас Антон Григорович став механізатором, працював у колгоспі імені Горького. Тут у повній мірі розкрилася його професійна майстерність і організаторські здібності. Він – одним з перших не лише у колгоспі, але і в області впровадив бригадну форму організації праці у землеробстві, очолив механізований загін. Працюючи в загоні, він віддав справі весь вогонь свого серця, силу рук, енергію мозку.
Антон Григорович був пристрасним пропагандистом усього нового, передового у сільськогосподарському виробництві. Сотні механізаторів району по праву називали його своїм учителем і наставником.
У 1971 році Антон Григорович став комуністом. За успіхи, досягнуті в розвитку сільськогосподарського виробництва і виконанні п’ятирічного плану продажу державі продуктів землеробства і тваринництва, Антона Григоровича у 1971 році було нагороджено вищою відзнакою Батьківщини – орденом Леніна, а в 1973 році за видатні успіхи, досягнуті у Всесоюзному соціалістичному змаганні і виявлену трудову доблесть у виконанні соціалістичних зобов’язань Антону Григоровичу було присвоєно високе звання Героя Соціалістичної праці з врученням ордена Леніна та золотої медалі "Серп і молот".
Помер Черненко Антон Григорович у грудні 1984 року.
Своєю працею, партійною принциповістю, чуйністю і увагою до людей Антон Григорович завоював повагу і авторитет серед комуністів та усіх трудящих району.
Світла пам’ять про Антона Григоровича назавжди залишиться у наших серцях.
На досвіді та авторитеті Антона Григоровича виховувалося не одне покоління срібненців, які гідно продовжують його справу. Іменем А. Г. Черненка назване поле, де працювала його бригада і досягала високих врожаїв. Його ім’я носить дитяча організація Срібненської загальноосвітньої школи. З ініціативи Покровської (Красноармійської) райдержадміністрації, Срібненської сільради, родини Черненка на батьківщині знаменитого трударя кожного року у травні проводиться спортивне свято, де збираються майже всі односельці.